صفحه‌ی اصلی / رضا فرنودیان

رضا فرنودیان

اطلاعیه انتخاب واحد دانشجویان

با توجه به تغییرات انجام شده در زمان برگزاری برخی کلاس ها حتما به پرتابل خود جهت اطمینان از ساعت و محل تشکیل کلاس مراجعه نمایید.

اداره آموزش

اطلاعیه انتخاب واحد دانشجویان ورودی جدید ۱۴۰۱

با سلام و عرض خیر مقدم خدمت تمامی دانشجویان گرامی برنامه ورودی های جدید به تفکیک هر رشته در ادامه آورده شده است. لازم به ذکر است برنامه ارایه شده به صورت عمومی می باشد و کسانی که واحد تطبیقی دارند و یا دانشجویان ارشد که رشته کارشناسی نامرتبط دارند جهت اطلاع از برنامه دقیق خود با داخلی ۵ آقای الهی تماس بگیرند. کلاس های کارشناسی از هفته آینده تشکیل خواهد شد.

رشته کارشناسی ارشد مشاوره (کلیک کنید)

رشته کارشناسی روانشناسی (کلیک کنید)

رشته کارشناسی حقوق (کلیک کنید)

رشته کارشناسی مهندسی معماری (کلیک کنید) جدید

رشته کارشناسی مشاوره (کلیک کنید) جدید

رشته کارشناسی مهندسی کامپیوتر (کلیک کنید) جدید

رشته کارشناسی مهندس عمران (کلیک کنید)

سایر رشته ها متعاقبا اعلام خواهد شد…

جهت مشاهده برنامه ارایه شده کلیک راست کرده و از گزینه open link in new window استفاده کنید.

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ورودی مهر ۱۴۰۱

ضمن عرض تبریک به تمام پذیرفته شدگان موسسه آموزش عالی بیهق، لازم است پذیرفته شدگان محترم، به همراه مدارک لازم ثبت نام از تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ به صورت حضوری به محل سازمان مرکزی موسسه واقع در خیابان رازی-نبش رازی ۱۰ (مابین چهار راه امداد و بیمارستان امدادی) مراجعه نمایند.

جهت اطلاع از مدارک ثبت نامی کلیک کنید.

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ورودی مهر ۱۴۰۲

ضمن عرض تبریک به تمام پذیرفته شدگان موسسه آموزش عالی بیهق، لازم است پذیرفته شدگان محترم، به همراه مدارک لازم ثبت نام از تاریخ 1402/06/18 الی ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ به صورت حضوری به محل سازمان مرکزی موسسه واقع در خیابان رازی-نبش رازی ۱۰ (مابین چهار راه امداد و بیمارستان امدادی) مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

  • تکمیل فرم های ثبت نام موسسه (کلیک کنید) توسط شخص دانشجو.
  • شناسنامه و کارت ملی به همراه دو نسخه کپی از تمامی صفحات و ۶ قطعه عکس ۳*۴
  • کپی کارت پایان خدمت برای برادران.
  • اصل حکم مرخصی سالانه برای کارمندان دولت یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط سازمان متبوع.
  • اصل مدرک تحصیلی کارشناسی (دانشجویانی که به هر دلیل قادر به ارایه مدرک کارشناسی نمی باشند لازم است گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی با محتوای فرم زیر (کلیک کنید) را ارایه نمایند).
  • آن دسته از پذیرفته شدگانی که دانشجوی سال آخر بوده و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ فارغ التحصیل می شوند لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر (کلیک کنید) را از محل موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی پر کرده و تحویل دهد.
  • شهریه ثابت و متغیر کلیه رشته ها و دوره های تحصیلی در سایت، قسمت امور ثبت نام قابل مشاهده است (کلیک کنید)

تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۱

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی  سراسری سال ۱۴۰۱ در تاریخ  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸، ضمن اعلام اصلاحات جدید دفترچه راهنمای مذکور (به شرح زیر)، به اطلاع داوطلبان این مرحله از پذیرش می‌رساند افرادی که تا تاریخ  ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ برای ثبت نام و انتخاب رشته این مرحله از پذیرش سراسری اقدام ننموده‌اند، می‌توانند تا پایان روز یکشنبه مورخ  ۱۴۰۱/۰۶/۰۶  نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند. لذا داوطلبان باید در مهلت مقرر با مطالعه دقیق دفترچه مذکور و مندرجات این اطلاعیه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش SANJESH.ORG مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام و انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند. لازم به تاکید است مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نمی‌باشد.

اطلاعیه جابه جایی سازمان مرکزی دانشگاه

به اطلاع کلیه داوطلبان ورود به موسسه و همچنین دانشجویان عزیز می رساند مکان جدید سازمان مرکزی موسسه به آدرس خیابان رازی- نبش رازی ۱۰ ( تقاطع چهار راه امداد به سمت مرکز آموزشی درمانی امداد شهید دکتر بهشتی (بیمارستان امدادی) ) منتقل شده است. لذا از همه عزیزان تقاضا می شود جهت انجام امور خود به محل جدید موسسه مراجعه نمایند.

اطلاعیه اعلام‌ رشته محل‌های با ظرفیت پذیرش تکمیل نشده و همچنین پذیرش‌ رشته‌ محل‌های جدید آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته سال‌ ۱۴۰۰

به ‌اطلاع‌ متقاضیان شرکت‌کننده در آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ می‌رساند، با توجه به مصوبه نوزدهمین جلسه مورخ ۱۱/۱۰/۱۴۰۰ شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی، مقرر گردید مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته محلهایی که ظرفیت آنها خالی مانده، همراه با رشته محل‌های جدید انجام شود. لذا متقاضیانی که در آزمون مذکور شرکت کرده‌اند و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند از روز چهار‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ تا روز دو‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ بر اساس‌کارنامه نتایج اولیه آزمون، نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود به شرح جداول ذیل این اطلاعیه (حداکثر ۱۰۰ کدرشته محل) از مجموعه‌های امتحانی مجاز منحصراً از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان اقدام نمایند. 

یادآوری‌های مهم:

۱‌- گـزینش‌ نهـایی‌ در هر یک‌ از کدرشته‌‌ محل‌های تحصیلی‌ اعلام شده در این اطلاعیه، مطابق‌ شرایط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه‌های‌ راهنمای شماره‌ ۱ و ۲ آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ سال‌ ۱۴۰۰ انجام‌ خواهد شد. 

۲‌-‌ آن‌ دسته‌ از متقاضیانی که‌ اسامی‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی‌ در یکی‌ از کدرشته‌ محل‌های‌ تحصیلی‌ بورسیه‌ و یا دارای‌ شرایط خاص‌ اعلام‌ شده ‌است، حق‌ انتخاب کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه را ندارند.

۳‌- پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ در صورت تمایل می‌توانند در این مرحله از پذیرش شرکت نمایند. لازم به تاکید است در صورت قبولی در این مرحله، قبولی قبلی آنان لغو و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و باید در رشته قبولی جدید ثبت نام و ادامه تحصیل نمایند. لذا متقاضیان در این خصوص دقت لازم را بعمل آورند.

۴- نیمسال پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه با توجه به امکانات و نظر دانشگاه یا مؤسسه محل قبولی، در اولین نیمسال تحصیلی ممکن خواهد بود.

۵- در آن‌ دسته‌ از کدرشته‌های‌ امتحانی‌ که‌ ظرفیت‌ اعلام‌ شده‌ جدید بیش‌ از یک‌ محل‌ تحصیل‌ باشد، متقاضیان در صورت‌ تمایل ‌می‌‌توانند تمامی کدرشته‌ محل‌های‌ مورد علاقه‌ خود را به ترتیب‌ اولویت، انتخاب‌ نمایند.

۶- هر متقاضی منحصراً مجاز به‌ انتخاب‌ کدرشته‌ تحصیلی‌ خواهد بود که‌ در آزمون مجموعه امتحانی‌ مربوط شرکت‌ و مجاز به انتخاب رشته بوده باشد. لازم به توضیح است فهرست کدضریب‌های مجاز هر متقاضی در سامانه انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت برای وی نمایش داده خواهد شد.

۷- کدرشته محل‌های مربوط به مجموعه های امتحانی دارای آزمون عملی و تشریحی این اطلاعیه را منحصراً متقاضیانی که قبلاً در آزمون‌های عملی و تشریحی شرکت نموده‌اند می‌توانند انتخاب نمایند. 

۸- متقاضیان در صورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://request.sanjesh.org و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱  مطرح نمایند. از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری شود.