رویدادها
صفحه‌ی اصلی / رضا فرنودیان

رضا فرنودیان

ثبت نام با آزمون دوره کارشناسی ناپیوسته ورودی مهر ۹۸

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۷/۰۲/۱۲ سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً به صورت اینترنتی از روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۲/۱۰ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز دو‌شنبه مورخ ۹۸/۰۲/۱۶ پایان می‌پذیرد؛ لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام می‌توانند در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت نمایند.

 

رشته های کارشناسی ناپیوسته موسسه آموزش عالی بیهق

ردیف

نام رشته کد رشته امتحانی

ظرفیت پذیرش

۱

علمی-کاربردی حسابداری ۵۳۵۱

۸۰

۲

مهندسی تکنولوژی الکترونیک ۱۳۹۴

۸۰

۳

مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر ۲۸۸۶

۸۰

۴

مهندسی تکنولوژی فناوری اطلاعات  و ارتباطات ICT گرایش کاربرد ها ۲۱۱۰

۸۰

۵

مهندسی اجرایی عمران

۴۲۹۱

۱۲۰

۶

علمی-کاربردی معماری ۳۴۳۷

۸۰

۷ مهندسی تکنولوژی مخابرات گرایش خطوط انتقال ۲۰۲۶

۸۰

ثبت نام صرفا براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته سال ۹۸

به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهر ماه سال ۱۳۹۸  می‌رساند، ثبت‌نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می‌پذیرد منحصراً به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۲۰ آغاز و در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۰۶ پایان می‌پذیرد.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جدول کدرشته محل های مربوط به پذیرش فوق از تاریخ ۹۷/۱۱/۱۷ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی www.sanjesh.org سازمان سنجش قرار گرفته است. لذا کلیه داوطلبان و متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته به روش اینترنتی، اقدام نمایند.

اطلاعیه درباره مهلت ارائه پروپوزال های دانشجویان کارشناسی ارشد سال ۹۸

💢اطلاعیه مهم درخصوص ارائه پروپوزال کارشناسی ارشد گروه عمران💢
✅بدین وسیله به اطلاع دانشجویان محترم دوره کارشناسی ارشد (مهندسی عمران) می رساند، با هماهنگی های به عمل آمده با مدیر گروه محترم جناب آقای دکتر تدین فر، آخرین جلسه دفاعیه پروپوزال دانشجویان کارشناسی ارشد قبل از تابستان، در نیمه اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد. با توجه به این امر لازم است دانشجویانی که تمایل به ارائه پروپوزال خود و دفاع از آن دارند (به ویژه دانشجویانی که یک بار ارائه و مورد پذیرش قرار نگرفته است) تا تاریخ ۱۱ اردیبهشت، پروپوزال خود که به تایید استاد راهنما رسیده است را به مدیریت پژوهشی تحویل نمایند. لازم به ذکر است پروپوزال دانشجویان محترم به ترتیب تحویل به مدیریت پژوهشی مورد بررسی قرار می گیرد.
✅یادآوری می شود بین تاریخ تصویب پروپوزال و دفاع نهایی باید حداقل شش ماه فاصله وجود داشته باشد.
✅حضور شخص دانشجو و آماده بودن فایل پاورپوینت و پی دی اف جهت ارائه و دفاع از طرح پیشنهادی الزامی است.
💢مدیریت پژوهشی موسسه آموزش عالی بیهق

زمان برگزاری جلسه دفاعیه پروپوزال (طرح تحقیق) دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی عمران

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان محترم دوره کارشناسی ارشد مهندسی عمران می رساند ، با هماهنگی های به  عمل آمده با مدیر گروه محترم، جلسه دفاعیه پروپوزال دانشجویان کارشناسی ارشد در تاریخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۷ ساعت ۱۱٫۳۰ الی ۱۴ در محل سازمان مرکزی برگزار می گردد. لازم به ذکر است با توجه به کثرت پروپوزال های رسیده، پروپوزال دانشجویان محترم به ترتیب تحویل به مدیریت پژوهشی مورد بررسی قرار می گیرد. حضور شخص دانشجو  و آماده بودن پاورپوینت جهت ارائه و دفاع از طرح پیشنهادی الزامی است.

گزارش تصویری بازدید علمی دانشجویان معماری از بناهای تاریخی شاهرود آبان ۹۷

گروه معماری موسسه آموزش عالی بیهق در راستای ارتقای دانش معماری، شناخت و درک شهودی ارزش های معماری سنتی و بناهای تاریخی، بازدیدی علمی برای دانشجویان معماری در روز پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ از مهمترین ابنیه تاریخی شاهرود برگزار نمود.

در این بازدید دانشجویان با همراهی و راهنمایی مدیر گروه معماری، مهندس احمد پورمختار و استاد محترم درس آشنایی با مرمت ابنیه، آقای رضا طبسی از بناهای تاریخی شاهرود از جمله، «مجموعه کاروانسرای میاندشت» (بزرگترین مجموعه کاروانسرای ایران)، «مجموعه تاریخی بسطام» (شامل: امام زاده محمدبن جعفر، آرامگاه بایزید بسطامی، صومعه بایزید، مسجد بایزید، ایوان الجایتو، آرامگاه غازان خان، مسجد و منار سلجوقی، مسجد جامع و برج کاشانه، مدرسه شاهرخیه)، روستای قلعه نوخرقان و آرامگاه شیخ ابولحسن خرقانی بازدید نمودند.

گروه معماری از همکاری و مساعدت همیشگی ریاست محترم موسسه جناب آقای دکتر بهروان، معاونت محترم آموزشی و پژوهشی جناب آقای فرنودیان، معاونت محترم دانشجویی و فرهنگی جناب آقای استیری و همه مسئولان موسسه در برگزاری این بازدید علمی و بازدیدهای گذشته قدردانی می کند.

با سپاس؛ مدیرگروه معماری

احمد پورمختار

گزارش تصویری

 

 

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تمدید ثبت‌نام و پذیرش در دوره های کاردانی نظام جدید موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی – غیردولتی پذیرش سال ۱۳۹۷

با توجه به درخواست موسسات آموزش عالی غیر دولتی –غیرانتفاعی مبنی بر عدم تکمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی و براساس موافقت دفتر گسترش آموزش عالی مبنی بر پذیرش دانشجو در رشته های دارای پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) در دوره های کاردانی نظام جدید ســال ۱۳۹۷، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی موسسات فوق (اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره‌های مذکور ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌نام ننموده‌اند) می‌رساند برای اطلاع از رشته‌های تحصیلی متناسب با نوع مدرک دیپلم خود در شاخه های فنی و حرفه ای یا کاردانش موسسات پذیرنده، لازم است به لینک جستجوی عنوان موسسه و کدرشته مندرج در ذیل این اطلاعیه در سایت این سازمان به آدرس www.Sanjesh.org مراجعه نموده و ضمن مشخص نمودن فقط یک رشته و موسسه مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارک ذیل و با توجه به موارد مربوط از تاریخ ۹۷/۰۸/۱۵ لغایت ۹۷/۰۸/۲۷ به مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

روز های ثبت نام شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ در ساختمان مرکزی به آدرس تقاطع خیابان طالقانی و رازی ( چهار راه امداد)، جنب ساختمان اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی سبزوار، موسسه آموزش عالی بیهق

رشته های کاردانی پیوسته  (هنرستان فنی و کاردانش) موجود در موسسه آموزش عالی بیهق

  •  الکترونیک عمومی
  •  نرم افزار کامپیوتر
  •  مربی کودک
  •  عمران کارهای عمومی ساختمان
  •  نقشه کشی معماری-معماری

 

۱- کلیه متقاضیان می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۶/۳۱ دارای مدرک دیپلم نظام قدیم (چهارساله) هنرستان، و یا دیپلم نظام جدید در شاخه های فنی و حرفه ای و یا کاردانش باشند.

تبصره: در صورتی که تشکیل کلاس برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ میسر باشد ثبت‌نام از داوطلبانی که تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی جاری (۹۷/۱۱/۳۰) مدرک تحصیلی دیپلم خود را اخذ می‌نمایند، به صورت مشروط و با شروع تحصیل از بهمن‌ماه ۹۷ پس از ارائه مدرک مربوط بلامانع است.

۲- کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام از طریق مؤسسه مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۲۲۰٫۰۰۰ (دویست وبیست هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام نمایند.

۳- هر داوطلب منحصراً مجاز است یکی از کدرشته محلهای مربوط را که متناسب با مدرک دیپلم خود می‌باشد و مطابق جدول شماره ۴ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در دوره‌های فوق (این دفترچه از طریق سایت این سازمان قابل دسترسی می‌باشد)، انتخاب نماید.

۴- هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کدرشته محل در یک موسسه باشد. بدیهی است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته‌شدگان یکی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف خواهد شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

۵- با توجه به اینکه منحصراً یک بار اجازه ویرایش در درج اطلاعات متقاضیان داده خواهد شد، لذا ضرورت دارد داوطلبان در انتخاب گروه آموزشی، کد رشته‌محل و مؤسسه مربوط‌ دقت لازم به عمل آورند.

۶- پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مؤسسات مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت.

۷- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره های کاردانی نظام جدید  سال ۱۳۹۷ (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در مرحله تکمیل ظرفیت (همین مرحله) برای ادامه تحصیل در یکی از موسسات ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال ۱۳۹۷ لغو خواهد شد. 

۸- کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت دراین مرحله، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

۹- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مؤسسه‌ای که به آن مراجعه نموده‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان (بجز موارد تبصره بند ۱ فوق) تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط و هم‌زمان با پذیرفته‌شدگان شهریور ماه خواهد بود.

مدارک مورد نیاز:

۱- اصل‌‌ مدرک ‌‌دیپلم ‌متوسطه ‌‌نظام‌‌جدید یا گواهی‌ ‌موقت‌ ‌پایان ‌‌تحصیلات‌ متوسطه‌ نظام‌جدید در یکی‌ از شاخه‌های‌ کاردانش‌ یا فنی‌ و حرفه‌ای مبنی‌ برگذراندن کلیه واحدهای درسی‌ در دوره ‌سه‌ساله‌، کارورزی و کارآموزی حداکثر تا پایان‌ شهریورماه سال‌ ۱۳۹۷٫

۲- اصل‌ مدرک‌ دیپلم‌ یا گواهی‌ موقت‌ پایان‌ تحصیلات‌ نظام‌قدیم ‌(هنرستان) مبنی‌ برگذراندن‌ کلیه‌ دروس‌ چهارساله.

۳- اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ کپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آن.‌

۴- اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن.

۴- شش قطعه‌ عکس‌ ۴×۳ تمام‌ رخ‌ تهیه‌ شده‌ درسال‌جاری‌.

۵- مدرک وضعیت نظام وظیفه (برای برادران).

۶- ارائه رسید درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم به موسسه محل قبولی (درخواست تاییدیه تحصیلی از دفاتر پیشخوان دولت می‌بایست اقدام شود).