رویدادها
صفحه‌ی اصلی / رضا فرنودیان

رضا فرنودیان

زمان برگزاری جلسه دفاعیه پروپوزال (طرح تحقیق) دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی عمران

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان محترم دوره کارشناسی ارشد مهندسی عمران می رساند ، با هماهنگی های به  عمل آمده با مدیر گروه محترم، جلسه دفاعیه پروپوزال دانشجویان کارشناسی ارشد در تاریخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۷ ساعت ۱۱٫۳۰ الی ۱۴ در محل سازمان مرکزی برگزار می گردد. لازم به ذکر است با توجه به کثرت پروپوزال های رسیده، پروپوزال دانشجویان محترم به ترتیب تحویل به مدیریت پژوهشی مورد بررسی قرار می گیرد. حضور شخص دانشجو  و آماده بودن پاورپوینت جهت ارائه و دفاع از طرح پیشنهادی الزامی است.

گزارش تصویری بازدید علمی دانشجویان معماری از بناهای تاریخی شاهرود آبان ۹۷

گروه معماری موسسه آموزش عالی بیهق در راستای ارتقای دانش معماری، شناخت و درک شهودی ارزش های معماری سنتی و بناهای تاریخی، بازدیدی علمی برای دانشجویان معماری در روز پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ از مهمترین ابنیه تاریخی شاهرود برگزار نمود.

در این بازدید دانشجویان با همراهی و راهنمایی مدیر گروه معماری، مهندس احمد پورمختار و استاد محترم درس آشنایی با مرمت ابنیه، آقای رضا طبسی از بناهای تاریخی شاهرود از جمله، «مجموعه کاروانسرای میاندشت» (بزرگترین مجموعه کاروانسرای ایران)، «مجموعه تاریخی بسطام» (شامل: امام زاده محمدبن جعفر، آرامگاه بایزید بسطامی، صومعه بایزید، مسجد بایزید، ایوان الجایتو، آرامگاه غازان خان، مسجد و منار سلجوقی، مسجد جامع و برج کاشانه، مدرسه شاهرخیه)، روستای قلعه نوخرقان و آرامگاه شیخ ابولحسن خرقانی بازدید نمودند.

گروه معماری از همکاری و مساعدت همیشگی ریاست محترم موسسه جناب آقای دکتر بهروان، معاونت محترم آموزشی و پژوهشی جناب آقای فرنودیان، معاونت محترم دانشجویی و فرهنگی جناب آقای استیری و همه مسئولان موسسه در برگزاری این بازدید علمی و بازدیدهای گذشته قدردانی می کند.

با سپاس؛ مدیرگروه معماری

احمد پورمختار

گزارش تصویری

 

 

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تمدید ثبت‌نام و پذیرش در دوره های کاردانی نظام جدید موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی – غیردولتی پذیرش سال ۱۳۹۷

با توجه به درخواست موسسات آموزش عالی غیر دولتی –غیرانتفاعی مبنی بر عدم تکمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی و براساس موافقت دفتر گسترش آموزش عالی مبنی بر پذیرش دانشجو در رشته های دارای پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) در دوره های کاردانی نظام جدید ســال ۱۳۹۷، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی موسسات فوق (اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره‌های مذکور ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌نام ننموده‌اند) می‌رساند برای اطلاع از رشته‌های تحصیلی متناسب با نوع مدرک دیپلم خود در شاخه های فنی و حرفه ای یا کاردانش موسسات پذیرنده، لازم است به لینک جستجوی عنوان موسسه و کدرشته مندرج در ذیل این اطلاعیه در سایت این سازمان به آدرس www.Sanjesh.org مراجعه نموده و ضمن مشخص نمودن فقط یک رشته و موسسه مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارک ذیل و با توجه به موارد مربوط از تاریخ ۹۷/۰۸/۱۵ لغایت ۹۷/۰۸/۲۷ به مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

روز های ثبت نام شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ در ساختمان مرکزی به آدرس تقاطع خیابان طالقانی و رازی ( چهار راه امداد)، جنب ساختمان اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی سبزوار، موسسه آموزش عالی بیهق

رشته های کاردانی پیوسته  (هنرستان فنی و کاردانش) موجود در موسسه آموزش عالی بیهق

 •  الکترونیک عمومی
 •  نرم افزار کامپیوتر
 •  مربی کودک
 •  عمران کارهای عمومی ساختمان
 •  نقشه کشی معماری-معماری

 

۱- کلیه متقاضیان می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۶/۳۱ دارای مدرک دیپلم نظام قدیم (چهارساله) هنرستان، و یا دیپلم نظام جدید در شاخه های فنی و حرفه ای و یا کاردانش باشند.

تبصره: در صورتی که تشکیل کلاس برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ میسر باشد ثبت‌نام از داوطلبانی که تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی جاری (۹۷/۱۱/۳۰) مدرک تحصیلی دیپلم خود را اخذ می‌نمایند، به صورت مشروط و با شروع تحصیل از بهمن‌ماه ۹۷ پس از ارائه مدرک مربوط بلامانع است.

۲- کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام از طریق مؤسسه مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۲۲۰٫۰۰۰ (دویست وبیست هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام نمایند.

۳- هر داوطلب منحصراً مجاز است یکی از کدرشته محلهای مربوط را که متناسب با مدرک دیپلم خود می‌باشد و مطابق جدول شماره ۴ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در دوره‌های فوق (این دفترچه از طریق سایت این سازمان قابل دسترسی می‌باشد)، انتخاب نماید.

۴- هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کدرشته محل در یک موسسه باشد. بدیهی است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته‌شدگان یکی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف خواهد شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

۵- با توجه به اینکه منحصراً یک بار اجازه ویرایش در درج اطلاعات متقاضیان داده خواهد شد، لذا ضرورت دارد داوطلبان در انتخاب گروه آموزشی، کد رشته‌محل و مؤسسه مربوط‌ دقت لازم به عمل آورند.

۶- پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مؤسسات مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت.

۷- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره های کاردانی نظام جدید  سال ۱۳۹۷ (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در مرحله تکمیل ظرفیت (همین مرحله) برای ادامه تحصیل در یکی از موسسات ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال ۱۳۹۷ لغو خواهد شد. 

۸- کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت دراین مرحله، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

۹- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مؤسسه‌ای که به آن مراجعه نموده‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان (بجز موارد تبصره بند ۱ فوق) تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط و هم‌زمان با پذیرفته‌شدگان شهریور ماه خواهد بود.

مدارک مورد نیاز:

۱- اصل‌‌ مدرک ‌‌دیپلم ‌متوسطه ‌‌نظام‌‌جدید یا گواهی‌ ‌موقت‌ ‌پایان ‌‌تحصیلات‌ متوسطه‌ نظام‌جدید در یکی‌ از شاخه‌های‌ کاردانش‌ یا فنی‌ و حرفه‌ای مبنی‌ برگذراندن کلیه واحدهای درسی‌ در دوره ‌سه‌ساله‌، کارورزی و کارآموزی حداکثر تا پایان‌ شهریورماه سال‌ ۱۳۹۷٫

۲- اصل‌ مدرک‌ دیپلم‌ یا گواهی‌ موقت‌ پایان‌ تحصیلات‌ نظام‌قدیم ‌(هنرستان) مبنی‌ برگذراندن‌ کلیه‌ دروس‌ چهارساله.

۳- اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ کپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آن.‌

۴- اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن.

۴- شش قطعه‌ عکس‌ ۴×۳ تمام‌ رخ‌ تهیه‌ شده‌ درسال‌جاری‌.

۵- مدرک وضعیت نظام وظیفه (برای برادران).

۶- ارائه رسید درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم به موسسه محل قبولی (درخواست تاییدیه تحصیلی از دفاتر پیشخوان دولت می‌بایست اقدام شود).

 

پذیرش تکمیل ظرفیت در رشته های کارشناسی پیوسته ورودی مهر ۹۷

با توجه به مجوز رسمی وزارت علوم و سازمان سنجش کشور، به اطلاع کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در موسسه آموزش عالی بیهق ( اعم از داوطلبانیکه در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ثبت‌نام نموده و یا ننموده‌اند) می رساند که برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی ذیل می توانند با مراجعه حضوری به ساختمان مرکزی  اتاق مدیر آموزش مراحل ثبت نام خود را انجام دهند. با توجه به محدود بودن ظرفیت، اولویت با داوطلبانی است که زودتر ثبت نام نمایند. (آخرین مهلت ثبت نام دوشنبه ۳۰ ام مهر ماه ۹۷ می باشد)

۱- کارشناسی پیوسته مهندسی کامپیوتر نرم افزار

۲- کارشناسی پیوسته مهندسی عمران – عمران

۳- کارشناسی پیوسته مهندسی برق

۴- کارشناسی پیوسته مهندسی صنایع

۵- کارشناسی پیوسته مهندسی معماری

۶- کارشناسی پیوسته روانشناسی

۷- کاردان فنی عمران (ساختمان)- ناپیوسته

۸- کارشناسی پیوسته حقوق (جدید)

۹- کارشناسی پیوسته مشاوره (جدید)

به اطلاع می رساند که شروع به تحصیل ثبت نام شدگان این مرحله از نیمسال اول خواهد بود. (مشروط به داشتن سایر ضوابط مانند فارغ التحصیلی ازمقطع پیش دانشگاهی حداکثر تا تاریخ ۹۷/۶/۳۱)

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری مقطع کارشناسی پیوسته

 • اصل شناسنامه و کارت ملی + کپی از تمام صفحات آن
 • شش قطعه عکس تمام رخ با زمینه روشن و پشت نویسی شده ۴ * ۳ تهیه شده در سال جاری (پشت نویسی: نام ، نام خانوادگی ، نام پدر و شماره ملی)
 • یکی از مدارک زیر که وضعیت نظام وظیفه را برای ثبت نام مشخص کند (برای آقایان):

الف) کارت پایان خدمت هوشمند+کپی کارت        

ب) کارت معافیت دائم هوشمند+کپی کارت

ج) برگه معافیت موقت هوشمند+کپی کارت

د) برگ اعلام فراغت از تحصیل دانش آموزان(فرم شماره ۴)+کپی (منوط به اینکه از تاریخ اخذ دیپلم مشمول بیش از یک سال نگذشته باشد)

ه) داشتن برگ سبز اعزام بدون درج غیبت+ کپی  

و) ارائه موافقت نامه از بالاترین مقام وزارت یا سازمان متبوع برای متعهدین خدمت در وزارتخانه‌ ­ها ویا سازمان­های دولتی

ز) دانشجویان انصرافی باید برگ اعلام اتمام معافیت تحصیلی خود را از دانشگاه قبلی ارائه نمایند. (منوط به اینکه فقط یک بار انصراف داده باشند)

ح) ارائه گواهی انفکاک از خدمت برای متعهدین به خدمت در وزارتخانه‌­ها و سازمان­ها مبنی بر این که تعهد خدمت آن­ها تا تاریخ ۹۷/۶/۱۳ به پایان برسد.

 • اصل دیپلم متوسطه یاگواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم و ریزنمرات مربوطه +کپی
 •  اصل مدرک و یا گواهی تحصیلی دوره متوسطه سال ماقبل دیپلم و دو سال ماقبل برای داوطلبان نظام قدیم و ریز نمرات مربوطه +کپی
 • اصل گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی یا گواهی آن برای داوطلبان نظام جدید و ریز نمرات مربوطه +کپی
 • اصل مدرک و یا گواهی دیپلم سه ساله متوسطه و سال ما قبل دیپلم برای داوطلبان نظام جدید +کپی
 • اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید با امضا و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش + کپی
 • فیش واریزی مبلغ شهریه ثابت نیمسال اول ۱۳۹۸ ۱۳۹۷ به حساب بانک تجارت مرکزی  به نام موسسه که برای رشته های فنی و مهندسی برابر مبلغ ۵۲۴ هزار تومان، برای رشته های علوم انسانی ۴۱۶ هزار تومان و برای رشته های گروه هنر (معماری) ۴۴۹ هزار تومان می باشد.

مدارک مورد نیاز ثبت نام رشته های دوره کارشناسی پیوسته + تمدید مهلت ثبت نام

ضمن عرض تبریک خدمت شما پذیرفته شده گرامی رشته های کارشناسی پیوسته این موسسه، توجه شما را به مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در این دوره تحصیلی و همچنین فرم مورد نیاز ثبت نام جلب می نماییم. خواهشمند است در زمان مراجعه فرم ثبت نام را تکمیل و همراه با سایر مدارک مورد نیاز ثبت نام تحویل اداره آموزش نمایید.

توجه: به دلیل تقارن روزهای مراجعه جهت ثبت نام با ایام عزاداری سرور سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران باوفایش، مهلت ثبت نام تا روز یکشنبه اول مهر ماه ۱۳۹۷ تمدید گردید.

مدارک مورد نیاز ثبت نام دوره کارشناسی پیوسته سال ۹۷

فرم مورد نیاز ثبت نام

مدارک مورد نیاز ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد ۹۷ به همراه فرم ثبت نام

ضمن عرض تبریک خدمت شما پذیرفته شده گرامی رشته های کارشناسی ارشد این موسسه، توجه شما را به مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در این دوره تحصیلی و همچنین فرم مورد نیاز ثبت نام جلب می نماییم. خواهشمند است در زمان مراجعه فرم ثبت نام را تکمیل و همراه با سایر مدارک مورد نیاز ثبت نام تحویل اداره آموزش نمایید.

فرم مورد نیاز ثبت نام

مدارک مورد نیاز ثبت نام دوره کارشناسی ارشد سال ۹۷